imieniny:

Wtorek 11 lutego 2020

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

ul. Łomżyńska 14, 07-322 Nur

(086) 2 774 106
ChoinkaNoworoczna2020
data dodania: 31.01.2020

        Choinka Noworoczna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń na zakończenie I semestru.

      31 stycznia 2020 roku świetlica przystrojona w kolorowe balony i serpentyny zamieniła się w salę balową pełną bajkowych postaci. W taki sposób świętowali karnawałową zabawę uczniowie przedszkola i klas I- III. Całość imprezy dopełniły konkurencje poprowadzone przez panie animatorki, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

        Starsi uczniowie bawili się nieco inaczej. Taneczne szaleństwo poprowadził DJ, a przez cały czas trwania karnawałowej zabawy wszystkim dopisywał znakomity humor i dobra kondycja. W doskonałych nastrojach, ale z żalem, że dobra zabawa dobiegła końca uczestnicy rozeszli się do domów.

        Dziękujemy Rodzicom, a w szczególności Radzie Rodziców za wsparcie tegorocznej zabawy i liczymy na współpracę w podobnych przedsięwzięciach.


zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.