imieniny:

Wtorek 11 lutego 2020

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nurze

ul. Łomżyńska 14, 07-322 Nur

(086) 2 774 106
BEZPIECZNEFERIE-spotkaniezPolicjąiStrażąPożarną
data dodania: 06.02.2020

       Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony i długo wyczekiwany czas wypoczynku. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

       5.02.2020 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z funkcjonariuszami Policji- p. A. Antoniakiem i W. Zawistowską oraz przedstawicielami Straży Pożarnej- p. K. Kamińskim i R. Kamińskim. Tematem przewodnim prelekcji było bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali wskazówek gości. Pamiętajmy, że tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą nam cieszyć się wolnym czasem oraz spędzić ferie zimowe bezpiecznie.

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.